Warning: foreach() argument must be of type array|object, int given in /var/www/clients/client16/web232/web/wp-content/plugins/polylang/frontend/frontend-auto-translate.php on line 205
Wordpress Developer - Brodnet - Aplikacje Internetowe
ikona telefon ikona-mail ikona-chat

WordPress Developer

Ogólne warunki współpracy

  • B2B / umowa zlecenie / umowa o pracę
  • praca zdalna / hybrydowa / na miejscu
  • długość umowy: okres próbny + umowa na czas nieokreślony

Opis stanowiska pracy

Twoim zadaniem będzie m.in.:

  • szacowanie ilości godzin spędzonych nad projektem
  • tworzenie oraz modyfikowanie stron opartych na CMS WordPress
  • dbanie o poprawną responsywność tworzonych stron
  • dbanie o poprawność odwzorowania projektu przygotowanego przez grafika
  • integracja WordPressa z innymi serwisami oraz API
  • umieszczanie stworzonych stron na hostingu testowym i docelowym

Wymagane umiejętności

  • znajomość CMS WordPress: zarządzanie, pisanie motywów oraz wtyczek
  • znajomość HTML5
  • dobrze opanowany CSS3 oraz SASS
  • znajomość PHP w wersji minimum 7.0, najlepiej 7.4+
  • znajomość JavaScript (minimum ES6)
  • znajomość GITa
  • samodzielność, komunikatywność na poziomie co najmniej zespołu
  • dbałości i dokładność w pisaniu i utrzymywaniu kodu (KISS, DRY, YAGNI)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym zrozumienie dokumentacji

Mile widziane

  • znajomość technologii Docker
  • doświadczenie w używaniu języka szablonów Twig
  • doświadczenie w używaniu custom fields w WordPressie
  • umiejętność tworzenia kodu zgodnego z zasadami SEO

Jeżeli czujesz, że wymagamy zbyt dużo lub nasuwają Ci się trudne pytania, to też jest dla nas cenna informacja. Lubimy odważnych ludzi i jesteśmy otwarci na zmiany, dlatego zachęcamy do rozmowy i gorąco zapraszamy na pokład.

Lokalizacja zdalna / hybrydowa / na miejscu (Chojnice)

lub
wyślij wiadomość na
hello@brodnet.pl

WordPress
Dedykowane rozwiązania

Tworzymy dedykowane oprogramowanie do systemu
WordPress według twoich potrzeb.
Oferujemy nie tylko dostosowanie wtyczek, ale także rozbudowę sklepów WooCommerce o dodatkowe funkcje.

Zobacz ofertę
grafika-wordpress-edytowanie

Obsługa
informatyczna

Usługa może być dostarczana w różnych formach, w zależności od potrzeb.

Oto kilka obszarów, które możemy świadczyć w ramach obsługi informatycznej:

  • instalacja i konfiguracja oprogramowania i sprzętu

  • bezpieczeństwo komputerowe

  • zarządzenie sieciami

Przejdź do oferty
grafika-promocyjna-reklama

Grafika
reklamowa

Tworzymy profesjonalne projekty banerów, ulotek, wizytówek, plakatów, papierów firmowych i innych materiałów, które wyróżnią Twoją markę na rynku i przyciągną uwagę klientów.

Projektowanie
stron internetowych

Chcesz wyróżnić swoją firmę na tle konkurencji?
Potrzebujesz skutecznej reklamy, która przyciągnie uwagę potencjalnych klientów?

grafika-strona-internetowa

E-Commerce
Sprzedaż w Internecie

Tworzymy sklepy internetowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań. Zadbamy o atrakcyjny design, funkcjonalność jak i łatwość w obsłudze.

grafika-e-commerce-projektowanie-sklepów-online