E-COMMERCE

Sprzedaż w Internecie

 

Sklepy internetowe są dostępne na całym świecie i oferują szeroki wybór produktów i usług, które można zakupić bez wychodzenia z domu. Można powiedzieć, że zrewolucjonizowały sposób w jaki dokonujemy zakupów.

Posiadając stronę internetową swojej firmy wykonaną w systemie WordPress możesz rozszerzyć jej funkcjonalność o sklep internetowy, a dokładnie o system WooCommerce. 

Przed rozpoczęciem prowadzenia własnego sklepu internetowego warto dokładnie przemyśleć strategię biznesową, konkurencję na rynku oraz kwestie techniczne związane z hostingiem i oprogramowaniem e-commerce.

Oferujemy profesjonalne usługi tworzenia sklepów internetowych, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Jako doświadczeni deweloperzy wiemy, jak ważne jest, aby sklep internetowy nie tylko był atrakcyjny wizualnie, ale również łatwy w obsłudze i funkcjonalny.

Wykorzystaj możliwości sklepu internetowego w pełni łącząc go z:

  • płatnościami online
  • brokerami kurierskimi 

 

 

wizualizacja-responsywnych-sklepów-i-stron-internetowych
  • Nowoczesne płatności online
  • Integracja z brokerami kurierskimi
  • Zarządzanie wysyłką
  • Automatyzacja sprzedaży poprzez integrację z systemami zewnętrznymi
  • Obsługa magazynów
  • Możliwość przedaży w modelu dropshipping
  • Certyfikat SSL
  • Wsparcie techniczne

Zwiększ sprzedaż

 

Integruj się 🙂 

Integracje, wtyczki oraz rozszerzenia: wszystko to by sprawić, żeby twój sklep stał się jeszcze bardziej wielozadaniowy. 

Wykorzystując możliwości integracyjne systemu Woocommerce lub Prestashop mamy do dyspozycji możliwość połączenia go bezpośrednio z systemem sprzedażowym, takim jak Subiekt lub inFakt, a następnie zautomatyzować cały proces sprzedaży – od zamówienia kuriera po odbiór przesyłki – a ty masz więcej czasu dla siebie i Twoich bliskich.

Realizowane przez nas sklepy internetowe cechują się nowoczesnym i responsywnym projektem, łatwością nawigacji, a także połączeniami z wymaganymi serwisami jako forma integracji.

Dbamy o to, aby nasze sklepy były w pełni funkcjonalne i łatwe w obsłudze, a także aby oferowały maksymalnie prosty proces zakupowy.

responsywne-sklepy-www-wizualizacja-graficzna

Zalety o których warto powiedzieć

Łatwy w użyciu interfejs

Przejrzysty i łatwy w nawigacji interfejs umożliwia klientom łatwe znalezienie produktów i dokonanie zakupu.

Wyszukiwarka produktów

Wbudowana wyszukiwarka i filtry, aby klienci mogli łatwo znaleźć interesujące ich produkty po ich nazwie lub cechach.

Bezpiecznie płatności

Integracja z popularnymi platformami płatności, takimi jak: PayU, Dotpay, Przelewy24, Autopay i wiele innych.

Obsługa wielu języków i walut

Systemy sklepów internetowych pozwalają na automatyczne tłumaczenie wszystkich zawartych na sklepie treści tak by każdy kupujący miał świadomość dokonywanych zakupów. 

Responsywny design

Możliwość wygodnych zakupów za pośrednictwem jest bardzo dla nas ważne. Jesteśmy świadomi, że ponad połowa ruchu pochodzi już z urządzeń mobilnych i to na te urządzenia kładziemy nacisk by zawierały czytelny interfejs. 

Integracja z kurierami

Przygotowuj i nadawaj przesyłki bezpośrednio z panelu administratora sklepu!

projekty-e-commerce-sklep-internetowy

Bezpieczne
transakcje

Bezpieczeństwo naszych sklepów internetowych jest dla nas priorytetem. Dlatego zapewniamy naszym klientom nie tylko szyfrowanie danych, ale także regularne aktualizacje i monitorowanie bezpieczeństwa sklepu. Natomiast zewnętrzny system obsługi płatności gwarantuje natychmiastową informację o zrealizowanych zakupach.


Korzyści sklepu internetowego

projektowanie stron internetowych
Dostępność 24/7:

Twój sklep będzie dostępny dla klientów przez całą dobę, co oznacza więcej możliwości sprzedaży i zwiększenie zysków.

projektowanie stron internetowych
Oszczędność czasu i pieniędzy:

Nie musisz inwestować w budowę lub najem i utrzymanie fizycznej lokalizacji sklepu, co pozwala Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.

projektowanie stron internetowych
Łatwiejszy marketing:

Dzięki narzędziom marketingowym takim jak mailing i marketing w mediach społecznościowych, możesz łatwo dotrzeć do swojej grupy docelowej i zwiększyć świadomość marki.

projektowanie stron internetowych
Więcej możliwości sprzedaży:

Sklep internetowy pozwala Ci dotrzeć do klientów z całego świata, co oznacza więcej możliwości sprzedaży i zwiększenie zysków. Wszystko to dzięki rozbudowanemu systemowi geolokalizacji pozwalającej automatycznie załadować odpowiedni język.

projektowanie stron internetowych
Większa efektywność:

Automatyzacja procesów sprzedaży, takich jak przetwarzanie płatności i wysyłka, pozwala Ci skupić się na innych aspektach swojego biznesu i zwiększyć jego możliwości.

statystyka