WORDPRESS

Dedykowane rozwiązania

Tworzymy dedykowane oprogramowanie do systemu WordPress według Twoich potrzeb. Oferujemy nie tylko dostosowanie wtyczek, ale także rozbudowę sklepów WooCommerce o dodatkowe funkcje. Nasze rozwiązania są wszechstronne i pomagają w różnych obszarach działalności, w tym w dziedzinie deweloperskiej, gdzie wspieramy efektywne zarządzanie sprzedażą. Wybierz nas, aby WordPress stał się idealnie dopasowanym narzędziem dla Twojego biznesu.

tworzenie-stron-w-wordpress

Zalety systemu WordPress


Łatwość
obsługi

WordPress jest bardzo łatwym w użyciu systemem zarządzania treścią, co pozwala na łatwą edycję i aktualizację strony bez potrzeby znajomości programowania.

Duża
elastyczność

System oferuje szeroką gamę dostępnych motywów i wtyczek, które pozwalają na dostosowanie strony do wymagań i potrzeb klienta.

Skalowalność
strony

WordPress to platforma skalowalna, co oznacza, że można ją rozbudować wraz ze wzrostem potrzeb i wymagań klienta.

Bezpieczeństwo
systemu

Znajdziesz tu wiele opcji bezpieczeństwa, w tym automatyczne aktualizacje i narzędzia do zabezpieczania strony przed atakami.

Optymalizacja
SEO

WordPress ma duże możliwości optymalizacyjne dla wyszukiwarek, co pozwala na lepsze wypozycjonowanie strony w wynikach wyszukiwania.

Integracja z innymi narzędziami

WordPress może być łatwo zintegrowany z innymi narzędziami, które pozwolą Ci zoptymalizować działanie Twojej strony internetowej, monitorować jej status oraz aktywność użytkowników i osiągać lepsze wyniki online.

wordpress-strona-internetowa

Aby w pełni wykorzystać potencjał WordPressa, warto aby strona:

  • Integrowała się z narzędziem do śledzenia statystyk ruchu na stronie, takim jak Google Analytics
  • Posiadała funkcjonalny formularz kontaktowy umożliwiający łatwe nawiązanie kontaktu z firmą
  • Była zintegrowana z social media, poprzez umieszczenie na stronie ikon odsyłających do profili firmy
  • Została wykonana zgodnie z aktualnymi standardami, tak aby była responsywna i dostosowana do różnych urządzeń
  • Zawierała interaktywną mapę prezentującą lokalizację siedziby firmy
  • Była zabezpieczona automatycznymi kopiami zapasowymi, aby zapewnić bezpieczeństwo danych

Dodawaj, usuwaj, zmieniaj. Samodzielna edycja www

System WordPress jest bardzo łatwy w obsłudze. Interfejs użytkownika jest przejrzysty i łatwy do zrozumienia, każdy może samodzielnie dodawać i edytować treści na swojej stronie bez potrzeby angażowania programisty.

 

Pracujemy na sprawdzonym systemie WordPress, w którym łączymy autorskie rozwiązania wraz z potrzebami klienta.

wordpress-strona-internetowa

Rozszerzenia WP

Administracja i zarządzanie

Nasza usługa to kompleksowe wsparcie dla Twojej strony! Zajmujemy się administracją istniejącymi rozszerzeniami oraz tworzeniem nowych, dostosowanych do Twoich unikalnych wymagań, aby zapewnić pełne dostosowanie i efektywność Twojego serwisu.

wtyczki-wordpress
wordpress-post-social-media

Łatwa integracja
z social media

Dzięki rozwiązaniom i dodatkom przeznaczonym dla systemu WordPress, możliwe jest łatwe połączenie strony internetowej z serwisami społecznościowymi takimi jak: Facebook, Instagram, X i innymi.

 

Strona internetowa wykonana w oparciu o WordPress oferuje rozbudowę o wszystkie możliwości sklepu internetowego dzięki WooCommerce. Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć transformację swojej witryny już teraz!