Grafika to coś na co zwracamy szczególną uwagę

Sposobów wyróżnienia się jest wiele, lecz nic nie zrobi większego wrażenia niż przemyślana grafika, logo, czcionki tworzące wyjątkowy UI.

 

wizualizacje-graficzne-projektów

Nowy 

projekt strony

Projektowanie grafiki na potrzeby nowej strony internetowej nie jest procesem, który wykonuje się w przeciągu jednego dnia. Stworzenie projektu to działanie, przy którym należy uwzględnić między innymi kolorystykę oraz branżę w jakiej działa klient. Nie projektujemy biorąc pod uwagę własnych wytycznych lub wywracając aktualny styl do góry nogami, sądząc że nasz będzie lepszy. Nie lubimy mówić o sobie kreatywni pod którym podłączył się każdy włączając Visual Studio Code lub Photoshopa. 

Jesteśmy osobami, które zrobią coś nowego i unikalnego – wyrywając się z szablonów – dla kogo czcionki, zdjęcia oraz opis tworzą coś wyjątkowego, dla których przekaz jest najważniejszy.

 

slajd-projektowanie-graficzne

Logo 

Mały, wielki symbol tego czym jest Twoja firma. Często identyfikująca ciebie po zawartym symbolu przeplatanym z nazwą firmy, posiadając niejednokrotnie całe DNA firmy. Nie posiada zbyt wielu informacji, ale i tak wiele mówi o Tobie. 

loga-firm-współpraca

Foldery, ulotki,
plakaty i inne.

Usługami obejmujemy różnorodne przygotowania materiałów reklamowych do druku. W ramach których podejmujemy się również kwestii ich realizacji, by mieć pewnośc do samego końca, że uzyskamy dokładnie to co zaprojektowaliśmy. 

Kompleksowość naszych usług sprawia, że w krótkim czasie klient otrzymuje gotowy produkt reklamowy i nie ma potrzeby zajmowania się tym osobiście.

katalog-projekt-graficzny

Grafika reklamowa na potrzeby

Bardzo popularna forma grafik tworzona z myślą o konkretnym działaniu, skierowaniu i efekcie. Przygotujemy dla Ciebie grafiki na media społecznościowe, pod kampanie reklamowe, promujące Twoją działalność lub kreujące Twoją markę.

projekty-graficzne-social-media

Reklamy
zewnętrzne

Podobnie jak przygotowanie plakatów, reklama zewnętrzna podlega tym samym procesom co inne materiały reklamowe. Cechą charakterystyczną reklamy zewnętrznej jest ilość zawartych informacji, dlatego duża część tych projektów to grafika, która zawsze jest czytelniejsza dla odbiorcy niż przygotowanie opisów i haseł reklamowych. 

banery-plakaty-projekty-graficzne

Wybrane realizacje